2015-07-26

KONKURS - KSIĄŻKI DO WYGRANIA.

Hejka!
W końcu nadszedł TEN niezwykły dzień! Podziękujecie mojemu koledze, bo bez niego pewnie nigdy bym się nie zmobilizowała. Zatem witam Was w poście dedykowanemu drugiemu konkursowi na EVERYDAY BOOK.

Zaczynijmy od zadania - nie miałam pomysłu na nie, ale oczywiście pomógł mi kolega. Wiem, że żadne z nas nie lubi się przemęczać, a szczególnie w tak upalną pogodę, dlatego wszystko jest banalnie proste. Jaką postacią ponadnaturalną chciałbyś/chciałabyś być? + uzasadnienie (nie musi ono być na 250 słów, wystarczy jedno zdanie)
Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzę książką.

Czas na formalności
Regulamin:
1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga EVERYDAY BOOK.
2. Konkurs trwa od dzisiaj (26.07.2015 r.) do 08.08.2015 r. (do godziny 23:59)
3. Przewidzianych zwycięzców jest dwóch. Każdy z nich otrzyma nagrodę główną, czyli książkę oraz niespodziankę.
4. Warunkiem uczestnictwa jest publiczne obserwowanie bloga (lub dodanie do kręgów) oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Użytkownicy anonimowi nie mogą brać udziału w konkursie.
5. Zwycięzcy zostaną wybrani w przeciągu 5 dni od daty zakończenia konkursu.
6. Zwycięzców poinformuję o wygranej drogą mailową i mają 3 dni na odpowiedź z adresem, na który mam wysłać nagrodę (przesyłka tylko na terenie Polski). Jeśli żadnej nie dostanę po upływie tego czasu, wybór odpowiedzi odbędzie się ponownie.
7. W zgłoszeniu musi znajdować się: nick, pod którym obserwujecie bloga, adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość o wygranej oraz odpowiedź na pytanie konkursowe: Jaką postacią ponadnaturalną chciałbyś/chciałabyś być? + uzasadnienie

Na wasze zgłoszenia czekam w komentarzach. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz