2014-03-01

PNW #6: 28.02-02.03.2014r.

Z przykrością stwierdzam, że nadszedł marzec. Niby to taki super miesiąc, bo zachaczymy o pierwszy dzień kalendarzowej wiosny (i oby astronomicznej!), ale poza tym Wasza Kapturkowa obchodzi swoje urodziny. W tym roku szczególne, bowiem osiemnaste. Chociaż... trochę to dziwne. Osiemnaście tak samo ważne jak siedemnaście... ;)
Jednak nie przyszłam tutaj opisywać swoich wywodów na temat tego, jak bardzo nie chcę dorastać oraz jak czas szybko "leci", dlatego popatrzcie co w najbliższym czasie będę czytać. :)


Wyspy Legerdy. Żelazny łuk - otrzymałam od autora. Jeny, jakie to jest miłe, gdy autorzy zgłaszają się do Ciebie byś zrecenzowała ich owoce pracy. Powiem wam, że jak na razie jest O.K.! :)


Dzięki owej lekturze testuję namiętnie swój nowy sprzęt. Jakie to super wygodne nie czytać na tym małym ekranie w telefonie, nareszcie jakaś minimalna wygoda :D

W tym tygodniu ukazały się następujące posty:
Oprócz tego znajdziecie mnie na:
Czarny Kapturek

9 komentarzy:

 1. Miłej lektury, czekam na recenzję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem na 40 stronie i wg mnie to trochę dziwne, tylko jeszcze nie wiem, czy w pozytywnym czy w negatywnym sensie :D Zobaczymy jak to będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja też niedługo biorę się za tego e-booka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie miałam okazji nigdy posiadać e-booka i mimo zalet jaki to wygodny etc chyba poprzestanę na papierowych książkach. W końcu tradycję ktoś musi utrzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To, że czytam ebooki nie znaczy, że nie czytam papierowych, więc tradycję też trzymam. C:

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech, osiemnaście lat. Kiedy to było :D W zasadzie teraz co roku obchodzę osiemnaste urodziny ;)
  Życzę miłej lektury ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja tez obchodzę urodziny w marcu :) A do ebookow chyba nigdy się nie przekonam. :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Wyspy Legerdy już przeczytałam. Książka interesująca. Gratuluję, ze autor sam sie zgłosił :) ( do mnie również co było niesamowite, więc wiem co czujesz :*)
  Miłej lektury!! :*:)

  OdpowiedzUsuń
 9. 18 lat, kiedy to było! ;) a ja jednak wolę książki w klasycznej, papierowej wersji ;)

  OdpowiedzUsuń